Látkové rolety

Látkové rolety jsou velice populárním a široce rozšířeným stínícím doplňkem interiéru. Textilní rolety poskytují ochranu před ostrými slunečními paprsky, ochrání vaše soukromí před nežádoucími pohledy z venčí a pomohou snížit tepelné ztráty v zimních měsících. Pro všechny typy rolet si u STRMAT můžete vybrat z široké škály vysoce kvalitních látek, barevných vzorů a ilustrací, které dodají vašim interiérům ten správný nádech. V naší nabídce najdete řešení pro všechny typy oken včetně střešních i sklopných, rolety klasické i moderní či provedení s kazetou nebo bez.

Řešení na míru

V naší nabídce najdete textilní rolety hned několika různých typů a provedení, ze kterých si zajisté vyberete tu pravou variantu pro váš interiér. Volit můžete z klasických rolet, kterým látková clona volně visí z horní hřídele. Další variantou jsou rolety s bočním vedením. Boční vedení udržuje látku stále ve správné poloze, což přijde obzvláště vhod u sklopných či střešních oken a zlepšuje stínící i izolační vlastnosti rolet. V závislosti na typu rolet může být látka svinutá na hřídeli ukrytá ve velmi stylových elegantních kazetách, které ji chrání před znečištěním a prachem. Samozřejmostí je možnost vybavení veškeré stínící techniky od STRMAT ochrannými prvky pro bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků. Ozvěte se nám a rolety vám zdarma zaměříme přesně na míru pro vaše okna a rádi vám poradíme s výběrem ideálního řešení.

Ovládání

Ovládání látkových rolet pro mnoho zákazníků hraje velikou roli. Naštěstí v nabídce STRMAT najdete široký výběr způsobů komfortního ovládání rolet. Pro vybrané typy elegantních rolet můžete zvolit i velmi luxusní elektrické ovládání s dálkovým ovladačem a ovládání pomocí chytrých mobilních zařízení.

Bohaté vzorníky

Silnou stránkou látkového stínění je rozmanitost jeho výběru barev a látek. U STRMAT tomu není jinak a nabízíme skutečně širokou škálu barev a barevných vzorů, ze kterých si můžete vybírat. Nabízíme i rolety zdobené nejrůznějšími motivy a ilustracemi, které mohou odrážet charakter pokoje. Barevná nabídka je plná těch nejrůznějších odstínů od velmi světlých a jasných barev až po tmavé a syté odstíny. Volbou látky a barvy ovlivníte nejen celkový estetický dojem, ale také určíte míru stínění a světla vstupujícího do interiéru. Rolety mohou být velmi jemné, takže si prostory zachovají dostatek přirozeného světla, umožní vám výhled ven a přitom ochrání vaše soukromí. Pro ložnice a jiné místnosti naopak mohou být perfektní volbou plně zatemňující (blackout) látky, které vám dopřejí nerušený odpočinek.

Řešení pro všechna okna

Rolety jsou velmi univerzální stínící technikou. Látkové rolety skvěle zapadnou do rodinných domů, administrativních budov i výloh obchodů. Mohou být decentní či živé a přitom svou úlohu stínící techniky plní na výbornou. Lze je umístit do oken nebo před okna nejrůznějších velikostí. V nabídce STRMAT naleznete i rolety vhodné pro velké prosklené plochy a průčelí, které jsou schopné zastínit plochu až o 20 m2. Díky bočním vedením jsou vhodné i pro střešní okna a zimní zahrady. V kompletní nabídce STRMAT najdete i další populární látková stínění, které vás rozhodně zaujmou.